VBET Ліга. «Динамо» - «Зоря» - 0:1. Звіт про матч

VBET Ліга. «Динамо» - «Зоря» - 0:1. Звіт про матч

У центральному матчі 18-го туру VBET Ліги зустрілися сусіди по турнірній таблиці – «Динамо» та «Зоря».

Перед грою «Зоря» випереджала киян на одне очко, посідаючи третє місце в турнірній таблиці. Це, а також результат гри першого кола на цьому ж стадіоні (3:2 на користь «Зорі») мало служити додатковою мотивацією для «біло-синіх».

У порівнянні з попередньою переможною грою проти «Дніпра-1» в Ужгороді у складі «Динамо» відбулося три зміни, дві з яких – вимушені. Замість дискваліфікованих Караваєва та Буяльського у старті з’явилися Тимчик, який відновився після травми, а також Гармаш, а Беніто на правому фланзі атаки замінив Царенко, який вже грав на цій позиції в Ужгороді, вийшовши на заміну.

Команди розпочали гру доволі обережно. Перший тайм пройшов за територіальної переваги «біло-синіх», які володіли ініціативою, втім, перспективно небезпечних моментів біля воріт гостей було небагато. Невеличке пожвавлення виникло наприкінці тайму, проте до реальних загроз воротам справа не дійшла.

Натомість, за підсумками першої половини гри арбітру довелося чотири рази діставати жовту картку з кишені, три з яких – гравцям «Зорі». Ціною фолів обидві команди зривали небезпечні атаки суперників, у першу чергу намагаючись зберегти власні ворота на замку.