VBET Ліга. 16 тур. «Минай» – «Динамо». Догравання. Прев’ю

У середу, 17 квітня, відбудеться догравання матчу 16-го туру VBET ліги «Минай» - «Динамо».

Цей мав відбутися 3 грудня минулого року, проте був перерваний на другій хвилині (1:08) через повітряну тривогу. Тривога тривала більше однієї години, інспектором матчу було прийняте рішення припинити матч та перенести догравання на пізніший термін через відсутність на стадіоні штучного освітлення.

Сторони дійшли згоди дограти матч у Києві, на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського. Початок – о 15:30.

«Минай»

Позиція в УПЛ – 16 (23 матчі: 2 перемоги, 9 нічиїх, 12 поразок, м’ячі – 16:36, 15 очок).

Поточний сезон

Турнірне становище «Минаю» у порівнянні з груднем минулого року, коли команди зіграли трохи більше хвилини, не є таким вже безнадійним. У восьми матчах після зимової перерви аутсайдер першості здобув 9 залікових балів – більше ніж за всю першу половину сезону, забив 10 м’ячів при пропущених 12-ти, здобув дві перемоги та наблизився до своїх конкурентів за збереження пропуски в еліті. Від «Оболоні» та «Вереса», які на даний момент перебувають у зоні стикових матчів, команда Желько Любеновича відстає на 4 очки.

Статистика гравців в УПЛ 2023/2024

Найбільше матчів: 22 – Вітенчук, по 20 – Дмитрук, Нємчанінов, 16 – Кораблін, 15 – Гунічев.

Найбільше виходів у старті: 20 – Вітенчук, 19 – Нємчанінов, 15 – Дмитрук, 14 – Бандура, 13 – Чуєв.

Лідери за ігровим часом: Вітенчук – 1794 хвилини, Нємчанінов – 1658, Дмитрук – 1311, Бандура – 1226, Чуєв – 1087.

Бомбардири: 5 голів – Устименко, 3 – Гунічев, по 2 – Вітенчук, Твердохліб (перейшов до «Кривбасу»), по 1 – Кораблін, Корнійчук, Ременяк, Скиба.

Дискваліфіковані: немає.

«Динамо»

Позиція в УПЛ – 2 (22 матчі: 15 перемог, 3 нічиї, 4 поразки, м’ячі – 51:23, 48 очок).

Після перемоги над «Олександрією» у непростому виїзному поєдинку минулого туру та втрати очок «Кривбасом» команда Олександра Шовковського нарешті піднялася до топ-двійки Прем’єр-Ліги. Динамівці проявили вольовий характер в Олександрії та здобули перемогу, граючи в меншості після вилучення Назара Волошина. Зазначимо, що Волошин зможе зіграти у матчі-дограванні з «Минаєм», так само як і захисники Тараса Дмитрук та Сергій Корнійчук у складі суперників.

Від лідера кияни, як і раніше, відстають на 4 залікові бали, тож втрачати очки в жодному разі не можна. Команда зараз продовжує долати доволі насичений відрізок, граючи по суті по два матчі на тиждень, утім до такого графіку «біло-сині», схоже, звикли.

Останні 5 офіційних матчів: 3 перемоги, 2 нічиї

13 квітня. УПЛ. Олександрія – Динамо – 0:1

8 квітня. УПЛ. Динамо – ЛНЗ – 1:1

4 квітня. УПЛ. Зоря – Динамо – 0:3

31 березня. УПЛ. Ворскла – Динамо – 1:5

12 березня. УПЛ. Динамо – Зоря – 2:0

Найбільше матчів: по 21 – Бражко, Ванат, по 19 – Бущан, Волошин, по 18 – Тимчик, Кабаєв.

Найбільше виходів у старті: 20 – Ванат, 19 – Бущан, 18 – Бражко, по 16 – Волошин, Тимчик, Попов.

Лідери за ігровим часом: Бущан – 1710 хвилин, Ванат – 1683, Бражко – 1661, Попов – 1356, Тимчик – 1343.

Бомбардири: Ванат – 11, Буяльський – 7, Бражко, Ярмоленко – по 6, Волошин – 5, Кабаєв – 3, Караваєв, Беніто, Тимчик, Шапаренко – по 2, Дячук, Попов, Андрієвський, Сидорчук (перейшов до «Вестерло»), Шепелєв – по 1.

Дискваліфіковані: немає

Під загрозою дискваліфікації: Дячук, Тимчик, Шапаренко (по 3 попередження).

3 грудня команди розпочали гру в наступних складах:

«Минай»: Бандура, Дмитрук, Булеза, Чуєв, Петько, Немчанінов, Вітенчук, Одарюк, Твердохліб*, Кораблін, Демиденко.

«Динамо»: Бущан, Тимчик, Дячук, Сирота, Дубінчак, Бражко, Андрієвський, Буяльський, Кабаєв, Волошин, Ванат.

*Зазначимо, що Єгор Твердохліб залишив «Минай» та виступає за «Кривбас».

Зазначимо деякі регламентні норми щодо догравання:

- До рапорту арбітра «Склади команд» можуть бути внесені будь-які футболісти, які фігурують у списках футболістів «А» і «Б» на момент проведення догравання матчу, незалежно від того, чи були вони фактично в рапорті арбітра «Склади команд» припиненого матчу, за винятком футболістів, яких було замінено або вилучено з поля під час проведення припиненого матчу, а також футболістів, які були

дискваліфіковані на припинений матч. Футболісти, які перебували на полі в момент зупинки матчу, не можуть бути внесені до рапорту арбітра «Склади команд» як запасні футболісти при дограванні матчу.

- Будь-які санкції, застосовані перед тим, як матч було припинено, залишаються в силі на ту частину матчу, що залишилася.

- Одна жовта картка, застосована до футболіста перед тим, як матч було припинено, не переноситься на будь-які інші матчі, до завершення припиненого матчу.

- Заміна футболістів, яких було вилучено з поля під час припиненого матчу, не допускається, а кількість футболістів у стартовому складі залишається такою ж, якою вона була на момент припинення матчу.

- Якщо перерваний матч проводиться не наступного дня, а після чергового туру Чемпіонату УПЛ, до списку рапорту арбітра «Cклади команд» дозволяється вносити футболістів, яких було дискваліфіковано після чергового туру.

- Команди можуть проводити ту кількість замін, на яку вони ще мали право на момент припинення матчу.

- Ігровий час припинення матчу повинен бути відображений у рапорті арбітра.