VBET Ліга. 16 тур. «Минай» – «Динамо». Догравання. Прев’ю

У середу, 17 квітня, відбудеться догравання матчу 16-го туру VBET ліги «Минай» - «Динамо».

Цей мав відбутися 3 грудня минулого року, проте був перерваний на другій хвилині (1:08) через повітряну тривогу. Тривога тривала більше однієї години, інспектором матчу було прийняте рішення припинити матч та перенести догравання на пізніший термін через відсутність на стадіоні штучного освітлення.

Сторони дійшли згоди дограти матч у Києві, на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського. Початок – о 15:30.

«Минай»

Позиція в УПЛ – 16 (23 матчі: 2 перемоги, 9 нічиїх, 12 поразок, м’ячі – 16:36, 15 очок).

Поточний сезон

Турнірне становище «Минаю» у порівнянні з груднем минулого року, коли команди зіграли трохи більше хвилини, не є таким вже безнадійним. У восьми матчах після зимової перерви аутсайдер першості здобув 9 залікових балів – більше ніж за всю першу половину сезону, забив 10 м’ячів при пропущених 12-ти, здобув дві перемоги та наблизився до своїх конкурентів за збереження пропуски в еліті. Від «Оболоні» та «Вереса», які на даний момент перебувають у зоні стикових матчів, команда Желько Любеновича відстає на 4 очки.

Статистика гравців в УПЛ 2023/2024

Найбільше матчів: 22 – Вітенчук, по 20 – Дмитрук, Нємчанінов, 16 – Кораблін, 15 – Гунічев.

Найбільше виходів у старті: 20 – Вітенчук, 19 – Нємчанінов, 15 – Дмитрук, 14 – Бандура, 13 – Чуєв.

Лідери за ігровим часом: Вітенчук – 1794 хвилини, Нємчанінов – 1658, Дмитрук – 1311, Бандура – 1226, Чуєв – 1087.

Бомбардири: 5 голів – Устименко, 3 – Гунічев, по 2 – Вітенчук, Твердохліб (перейшов до «Кривбасу»), по 1 – Кораблін, Корнійчук, Ременяк, Скиба.

Дискваліфіковані: немає.