VBET Ліга. «Минай» – «Динамо». Прев’ю

У 16-му турі VBET Ліги «Динамо» зустрінеться на виїзді із закарпатським «Минаєм». Матч відбудеться у однойменному селищі на Закарпатті на однойменному стадіоні в неділю, 3 грудня. Початок зустрічі – 13:00.

«МИНАЙ»

Позиція в УПЛ – 16 (15 матчів: 0 перемог, 6 нічиїх, 9 поразок, м’ячі – 6:24, 6 очок).

Поточний сезон

Перше коло закарпатці завершили без жодної перемоги. Більше того, свій поки останній гол команда забила ще у вересні. Безгольова серія «Миная» триває вже 7 матчів.

При цьому від передостаннього місця «Минай» відстає на 4 очки (щоправда, «Зоря» зіграла на три гри менше), а від «Вереса», який іде 14-м – на 6.

Останні 5 офіційних матчів: 2 нічиї (Н), 3 поразки (П)

25 листопада. УПЛ. Минай – Кривбас – 0:1 (П)

10 листопада. УПЛ. Колос – Минай – 2:0 (П)

5 листопада. УПЛ. Минай – Ворскла – 0:0 (Н)

29 жовтня. УПЛ. Минай – Верес – 0:0 (Н)

21 жовтня. УПЛ. Чорноморець – Минай – 3:0 (П)

Статистика гравців в УПЛ 2023/2024

Найбільше матчів: по 15 – Нємчанінов, Твердохліб, Одарюк, по 14 – Бандура, Вітенчук, по 13 – Дмитрук, Солдат, Рогозинський

Найбільше виходів у старті: по 15 – Нємчанінов, Твердохліб, по 14 – Бандура, 13 – Вітенчук, 11 – Дмитрук

Лідери за ігровим часом: Нємчанінов – 1342 хвилини, Твердохліб – 1324, Бандура – 1225, Вітенчук – 1205, Дмитрук – 938, Одарюк – 856, Солдат – 865

Бомбардири: по 2 м’ячі – Твердохліб, Вітенчук, Гунічев

Дискваліфіковані: немає.

Під загрозою дискваліфікації: Дмитрук, Рогозинський, Ралюченко, Кораблін, Петько, Панасенко (по 3 попередження).

«ДИНАМО»

Позиція в УПЛ – 6 (12 матчів: 7 перемог, 1 нічия, 4 поразки, м’ячі – 27:16, 22 очки).

Переможна серія киян триває два матчі, з моменту призначення Олександра Шовковського виконуючим обов’язки головного тренера. «Біло-сині» зуміли перервати серію без перемог, яка тривала 4 гри.

Обидва переможні матчі завершилися з рахунком 2:0 і проходили за схожим сценарієм – швидкий гол на початку зустрічі та другий м’яч ще до перерви.

Кияни поступово піднімаються в турнірній таблиці, наразі посідаючи вже шосте місце.

Останні 5 офіційних матчів: 2 перемоги (В), 1 нічия (Н), 2 поразки (П)

26 листопада. УПЛ. Динамо – Рух – 2:0 (В)

12 листопада. УПЛ. Кривбас – Динамо – 0:2 (В)

3 листопада. УПЛ. Динамо – Шахтар – 0:1 (П)

28 жовтня. УПЛ. Колос – Динамо – 1:1 (Н)

22 жовтня. УПЛ. Динамо – Дніпро-1 – 0:1 (П)

Найбільше матчів: по 12 – Дубінчак, Бражко, по 11 – Бущан, Буяльський, Ванат, по 10 – Тимчик, Караваєв.

Найбільше виходів у старті: 11 – Бущан, по 10 – Буяльський, Ванат, Дубінчак, по 9 – Тимчик, Бражко.

Лідери за ігровим часом: Бущан – 990 хвилин, Дубінчак – 954, Буяльський – 910, Бражко – 862, Ванат – 826.

Бомбардири: Буяльський – 6 м’ячів, Ванат – 5, Ярмоленко – 4, Бражко – 3, Волошин, Караваєв, Тимчик – по 2, Кабаєв, Беніто, Сидорчук – по 1.

Під загрозою дискваліфікації: Дубінчак, Шепелєв (по 3 попередження).