VBET Ліга. «Верес» – «Динамо» – 1:1: числа та факти

У рамках матчу 20-го туру VBET Ліги київське «Динамо» на виїзді зіграло унічию із рівненським «Вересом» – 1:1. Пропонуємо вам ознайомитися з найцікавішими цифрами та фактами матчу.

· 11-й матч «Динамо» та «Верес»а в УПЛ завершився першою втратою очок динамівців.

Найдовші стартові переможні серії «Динамо» з одним клубом в чемпіонатах України

Ігри    М’ячі Суперник    Початок      Завершення Рахунок (поле)

14       35-4   Маріуполь   04.08.1997   02.08.2004   1:1 (г)

11       34-3   Верес          11.10.1992   07.03.2024   1:1 (г)

9         29-2   Олександрія 07.07.2001  23.10.2016 1:1 (г)

8         23-5   Говерла      11.10.2001   24.03.2010   0:1 (г)

8*       16-0   Харків 16.10.2005   …

7*       18-1   Минай         26.09.2020   …

6*       20-3   Миколаїв     27.07.1994   …

Примітка: *серія триває.

· Завершилася безгольова серія «Вереса» в матчах з «Динамо», яка тривала в чемпіонатах 607 хвилин.

· Гольова гостьова клубна рекордна серія «Динамо» в УПЛ триває 32 матчі – 71 гол.

· Перервалася переможна серія «Динамо» в чемпіонаті, яка тривала 6 матчів.

· 10-й гол за динамівців у всіх турнірах провів Назар Волошин: 8-й – в чемпіонатах та 2 – у єврокубках.

· 11-й з 14-ти реалізований пенальті в УПЛ у ворота Георгія Бущана

· Найпізніший 11-метровий удар у ворота динамівців в чемпіонатах України – на 9-й компенсованій хвилин до основного часу.

Найпізніші пенальті у ворота «Динамо» в чемпіонатах України

Хвилина   Дата     Пенальтист      Клуб Воротар       Підсумок  Рахунок (поле)

90+9’    08.03.2024 Марко Мрвальєвич  Верес           Георгій Бущан  гол 1:1 (г)

90+4’ 24.04.2019   Жуніор Мораес      Шахтар        Денис Бойко      воротар 0:0 (г)

90+1’ 14.08.2010   Роман Безус Ворскла      Денис Бойко      гол    3:1 (д)

90’     25.09.2009   Вадим Мілько        Зоря  Станіслав Богуш воротар    0:0 (г)

89’     12.07.2020   Максим Третьяков Олександрія Денис Бойко       гол    2:2 (д)

· 80-й матч за динамівців у всіх турнірах відіграв Олександр Сирота: 54-й – в чемпіонатах, 4 – в Кубку, 20 – у єврокубках та 2 – в Суперкубку.

· 72-й раз «Динамо» в чемпіонатах України грає внічию з рахунком 1:1, в тому числі 44-й раз на чужому полі.