«Верес» - «Динамо» - 0:1. Пресконференція Юрія Вірта

«Верес» - «Динамо» - 0:1. Пресконференція Юрія Вірта

Пресконференція головного тренера «Вереса» після матчу з «Динамо».

- Передусім вітаю «Динамо» з перемогою. Вийшла бойова гра. У першому таймі ми зіграли організовано в обороні, дисципліновано, і до забитого м’яча у «Динамо» практично не було гольових моментів. Ми самі собі зробили цей гольовий момент після невдалого ауту, який ми виконували і на наші ворота одразу провели гольову атаку. Виконання Циганкова вирішило результат матчу. Після пропущеного м’яча ми вже почали грати агресивніше, пресингувати суперника, непогано володіли м’ячем, але реальних гольових моментів у першому таймі не створили.

У другому таймі ми почали більше пресингувати суперника, оскільки нам треба було зрівнювати рахунок. Два моменти ми створили. Хороший момент мав Віталій Дахновський, коли він не попав у площину після передачі з флангу. Також було непогане стандартне положення, яке ми не використали. У кінцівці матчу, зрозуміло, «Динамо» мало перевагу, тому що ми грали в авантюрний футбол, намагаючись зрівняти рахунок. Ми оголювали тили, що використовували динамівці, які могли забивати другий гол, однак Богдан Когут врятував ворота.

Щодо стосується відношення до своїх футболістів, жодних питань не маю. Всі вони віддали свої сили на полі. Ми налаштовували їх, адже чудово розуміли силу «Динамо». Такому супернику треба забивати, розраховувати на 0:0 дуже важко. У нас є проблеми у матчах проти грандів – ми не можемо вскрити оборону, нам важко даються забиті м’ячі. У плані захисних дій у мене до команди претензій немає, ми грали організовано за винятком останніх хвилин.

- Ви зіграли проти «Шахтаря» та «Динамо». Порівняйте ці матчі і ці команди.

- Ці матчі вийшли однаковими і за грою, і за результатами. Хоча «Шахтарю» ми програли з рахунком 0:2. Ми аналізували цей матч – наші індивідуальні помилки сказалися на цьому результаті. Не командні дії, адже ми досить добре захищаємось. Індивідуальні помилки, після яких нам забивають голи.

Щодо сьогоднішнього матчу, елементарний аут призвів до того, що ми за 10 секунд пропустили гол. Те саме стосується і матчу з «Шахтарем», де внаслідок індивідуальної помилки у наші ворота призначили пенальті. Зрозуміло, що клас футболістів у цих команд однозначно вище. Тільки за рахунок організації гри в захисті, тільки за рахунок швидких контратак ми могли сподіватися заробити очки. Ці дві гри вийшли однаковими для нас.

Вважаю, що ми відіграли в захисті добре, а от на атаку нам треба багато працювати аби створювати моменти і забивати голи. Сьогодні у нас було півтора-два моменти, але треба було їх використовувати. У Дахновського був ідеальний момент йому треба було лише направити м’яч у площину воріт. Головне було зрівняти рахунок, а потім ми подивилися би, як розгорталася ситуація на футбольному полі. Вважаю, що ми непогано відіграли, але для того щоб відбирати очки в наших грандів ми повинні забивати голи. 

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер