Верпаковскіс та Чернат забивають за збірну

У середу на європейських полях відбулись чергові матчі відбірного турніру чемпіонату світу. У кількох з них, захищаючи кольори своїх збірних, взяли участь київські динамівці.

Вже на першій хвилині поєдинку з андорцями забив м'яч Флорин Чернат. Півоборонець відіграв усі 90 хвилин, а його збірна перемогла на виїзді 5:1.

Також на початку зустрічі, на 4-й хвилині, відзначився за латишів Маріс Верпаковскіс. У драматичному матчі з люксембургцями команда Старкова все ж досягла перемоги 4:3. Маріс відіграв весь матч.

Йєрко Лєко вийшов на поле на 63-й хвилині, замінивши Кранчара. Хорвати несподівано обіграли у гостях шведів, а єдиний м'яч на рахунку донеччанина Срни.

Без особливих проблем здобула перемогу збірна Литви над Сан Марино. Чотири "сухих" м'яча у Вільнюсі зняли усі питання щодо переможця. Динамівець Едгарас Чеснаускіс відіграв перші 45 хвилин.