Верпаковскіс відзначається на чемпіонаті Європи

У першому матчі на чемпіонаті Європи в групі D збірна Латвії поступилася Чехії 1:2, а єдиний гол у команді Олександра Старкова на рахунку київського динамівця Маріса Верпаковскіса.

Чехи упродовж всього матчу володіли ініціативою, нанісши за 90 хвилин 28 ударів по воротам Колінько. Латиші, в свою чергу, відповіли 7 пострілами, один з яких на останній хвилині першого тайму вивів прибалтів уперед.

У контратаці Прохоренковс пройшов по лівому флангу і точно прострілив на Маріса, який миттю раніше звільнився від опікуна і лівою ногою переправив м’яч у порожні ворота.

Втримати перевагу латишам не вдалося. Після перерви масовані атаки чехів змусили двічі капітулювати команду Старкова. Плідно попрацювавшого Верпаковскіса на 81-й хвилині замінив Мар’ян Пахар.

Наступний матч на європейській першості латиші проведуть 19 червня проти збірної Німеччини.