Віктор Циганков: «Дуже важко зараз, але грати у футбол – наша місія»

Віктор Циганков: «Дуже важко зараз, але грати у футбол – наша місія»

Півзахисник «Динамо» Віктор Циганков розповів, з якими емоціями виходить на поле в матчах під час благодійного турне.

- «Динамо» вже провело два благодійних матчі. Які емоції від них після чемпіонату України та Ліги чемпіонів?

- Звичайно, зовсім інші емоції, тому що всі розуміють, що коїться в нашій країні. Кожен день читаєш, бачиш, як убивають наших мирних співвітчизників, дітей. Звичайно, дуже важко зараз, але грати у футбол – наша місія. Ми виїхали за кордон, щоб зібрати кошти для нашої країни, для ЗСУ, для тих же дітей, які залишилися без домівок. Тож емоційно дуже важко, хоч ти й займаєшся улюбленою справою, але ми розуміємо, для чого це все зараз робимо.

- У Варшаві була колосальна підтримка, там завжди були неймовірні фани. Але було неймовірно приємно бачити та чути, як увесь стадіон скандує «Динамо, Динамо», «Україна, Україна». Чи вдалося стримати сльози в той момент?

- Намагався стримати, але було важко. Хочу висловити подяку Польщі та Варшаві. У мене хороші спогади про місто, коли я приїжджав туди у відпустку до друзів. Зараз інший час, але все одно дякую всім за такий теплий прийом та підтримку України та всіх наших співвітчизників.

- Що б ти хотів передати зараз українським військовим, які захищають ціною власних життів нашу Батьківщину?

- Я гадаю, що кожен має робити все, аби допомогти своїй країні в цю важку хвилину. Ті, хто вміють воювати – воюють, ті, хто вміє робити щось інше, збирають, як ми, наприклад, кошти для країни. Усі мають бути залучені й допомагати, чим можуть, – заради України, українців та нашої свободи. Слава Україні!

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер