Віктор Циганков та Віталій Буяльський: курс на нові бомбардирські місця в історії «Динамо»

Віктор Циганков та Віталій Буяльський: курс на нові бомбардирські місця в історії «Динамо»

У першій частині сезону УПЛ 2022/2023 гольовими звершеннями відзначилися шість гравців «Динамо» – Віталій Буяльський, Віктор Циганков, Владислав Ванат, Олександр Тимчик, Володимир Шепелєв та Джастін Лонвейк.

Найкращим бомбардиром команди є Буяльський (10 м'ячів, особистий рекорд), за ним розташувався Циганков (6 точних ударів). Саме ці два гравці за підсумками чемпіонату мають можливість досягти нових висот у списку найкращих снайперів в історії команди в чемпіонатах України.

ВІТАЛІЙ БУЯЛЬСЬКИЙ

Для Буяльського друга частина сезону може принести місце в топ-10 найкращих снайперів «Динамо» за всю історію національних чемпіонатів. Зараз він із 45-ма голами займає 11-у позицію, відстаючи від Діого Рінкона на два точні удари. При цьому в зоні досяжності Віталія й Валентин Белькевич із його 51-м голом, а ось наздогнати Артема Мілевського буде складно (у ексфорварда «Динамо» 57 голів).

При цьому Буяльський серйозно відірвався від Брауна Ідейє (34 голи), Дениса Гармаша, Павла Шкапенка та Артема Кравця (у всіх по 33 голи).

ВІКТОР ЦИГАНКОВ

Вінгер «Динамо» не показав своєї звичної середньої результативності, але це не завадило йому серйозно наблизитися до показників легендарного Андрія Шевченка.

На даний момент Циганков із 77-ма голами посідає 5-е місце у списку найкращих бомбардирів «Динамо» в чемпіонатах України, відстаючи від Шевченка лише на шість точних ударів. Тобто існує реальна ймовірність того, що Віктор зможе наздогнати та обійти Андрія Шевченка за підсумками сезону.

На третє місце замахнутися буде дуже складно (принаймні цього сезону) – у Максима Шацьких 97 голів за «Динамо» в чемпіонатах України.