Віталій Буяльський – найкращий гравець 2022 року!

Віталій Буяльський – найкращий гравець 2022 року!

Протягом 2022 року вболівальники визначали найкращих гравців за підсумками кожного місяця, у яких «Динамо» проводило офіційні матчі.

За результатами цих опитувань ФК «Динамо» у партнерстві з Favbet оголошував лауреатів у номінації «Favbet Найкращий гравець місяця».

П'ятеро гравців, які найчастіше потрапляли до топ-3 щомісячних опитувань, стали претендентами на звання «Найкращий гравець року».

Номінантами на це почесне звання стали Георгій Бущан, Ілля Забарний, Сергій Сидорчук, Віктор Циганков та Віталій Буяльський.

Нагадаємо, за підсумками 2021 року найкращим гравцем команди вболівальники назвали Миколу Шапаренка.

У результаті фінального голосування 2022 року у соціальних мережах та Telegram каналі клубу більшість голосів (55%) отримав Віталій Буяльський. Загалом в опитуванні взяли участь понад 8 тисяч уболівальників.

29-річний вихованець клубу цього року був справжнім лідером команди на полі, будучи ключовою ланкою в середній лінії клубу та забивши безліч важливих м'ячів. У поточному сезоні він є найкращим бомбардиром команди (11 м'ячів), другим асистентом (5 гольових передач) та найкращим за системою «гол+пас» (16) у матчах усіх турнірів.

Вітаємо Віталія з визнанням уболівальників та почесним званням Гравця року, бажаємо не зупинятися на досягнутому та приносити ще більше перемог рідному клубу!

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер