Віталій Буяльський: «Зараз у нас переважно бігова робота, яку потрібно перетерпіти»

Віталій Буяльський: «Зараз у нас переважно бігова робота, яку потрібно перетерпіти»

Півзахисник «Динамо» Віталій Буяльський поділився емоціями після тренування, яке «біло-сині» провели в повному складі на власній базі у Віті-Литовській.

- Віталію, чи радий повернутися до тренувань? Готовий до роботи?

- І радий, і в принципі готовий. Нам скидали програму, за якою ми працювали. Хтось менше, хтось більше, але, загалом, думаю, відсотків на 90 усі виконали. Зараз основна бігова робота, яку потрібно перетерпіти – головне, щоб усі без травм обійшлися.

- Які саме вправи виконували у відпустці?

- Переважно, це бігові вправи та на стабілізацію.

- Сьогодні було перше тренування в повному складі. Напевно, сумував за хлопцями. З якими емоціями пройшло заняття?

- Звичайно, сумував. Але поспілкувалися перед тренуванням, коли бігали, також перекидалися жартами, усе було на емоціях – і вже надоїли (посміхається). Хочеться швидше зайти до номера та відпочити.

- Попереду три непростих збори, майже півтора місяці інтенсивної роботи. Чи готовий фізично та психологічно до них?

- Психологічно, напевно, так. Головне – це фізична підготовка, адже на зборах закладається фундамент на весь сезон. Треба буде потерпіти, десь на характері, а головний тренер, думаю, буде дивитися на наші показники, виходячи з яких, можливо, комусь даватимуть паузу в заняттях.

- Перший збір, на якому закладається основний фундамент фізичної підготовки, пройде в Іспанії. Як ти поставився до вибору цієї країни для зборів?

- В Іспанії, скільки разів я там був, завжди прекрасні умови, хороші суперники для спарингів, тому це піде нам на користь. Наступні два збори вже будуть у Туреччині, і зміна обстановки піде нам на користь.

- Мірча Луческу виглядає радісним, багато жартує. Спілкувалися вже з ним, що він казав?

- Переважно казав про те, як ми грали в першому колі. Основна же розмова вже буде в Іспанії, коли буде більше часу. В принципі, він задоволений, як ми бігали сьогодні, а от хлопці після пробіжки, думаю, вже були не такими радісними.

- Як взагалі тренуватися в шортах за такої погоди?

- Це природна кріосауна для організму, тому й виглядаю таким молодим (посміхається).

- Сьогодні тренування було в оновленому манежі. Як тобі поле, умови?

- Поле занадто хороше. Коли я ще грав, в нас таких полів не було. І я по-білому заздрю хлопцям, які там займаються, грають. Найприємніше, коли ти виходиш грати не на болото чи асфальт, а на зелену траву, на яку й упасти приємно.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер