Віталій Буяльський - найкращий гравець матчу з «Ворсклою»

Підбиваємо підсумки опитування щодо найкращого гравця команди в матчі 24-го туру Favbet Ліги «Ворскла» - «Динамо», який відбувся в суботу, 1 травня, і завершився перемогою киян із рахунком 5:1.

У голосуванні взяли участь близько 2 тисячі респондентів, які віддали найбільшу кількість своїх голосів (88%) за півзахисника Віталія Буяльського. Динамівець провів на полі 67 хвилин і забив 3 голи на 6-й, 15-й і 31-й хвилинах.

Друге місце вболівальники віддали Олександру Караваєву (6%), який записав на свій рахунок 3 гольові передачі. Також до топ-7 увійшли Микола Шапаренко (2%), Віталій Миколенко, Жерсон Родрігес, Сідклей, Володимир Шепелєв (по 1%).

4-7. Шепелєв - 1%

Підписуйтесь на офіційний Telegram-канал «Динамо» і будьте в курсі всіх клубних новин! Оперативно дізнавайтеся про результати матчів, читайте коментарі тренерів і гравців!