Віталій БУЯЛЬСЬКИЙ: «Просто сталося непорозуміння»

Віталій БУЯЛЬСЬКИЙ: «Просто сталося непорозуміння»

Вони, ніби змагаючись друг з другом передрукували, без будь-якого погодження з автором, особисту думку журналіста Ігоря Лінника.

Її він висловив на своїй персональній сторінці в соціальній мережі Facebook з приводу нібито відмови дати обов'язкове флеш-інтерв'ю після першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів із «Манчестер Сіті» півзахисником нашого клубу Віталієм Буяльським та можливого покарання за це з боку УЄФА.

Чи так це було? Надамо слово самому півзахиснику нашого клубу: 

- Просто сталося непорозуміння. Відразу після матчу, ледь я встигнув зайти до роздягальні, мені, Рибалці та ще комусь із хлопців сказали дати інтерв'ю. Ми вийшли та поспілкувалися з журналістом (телеканал «Футбол 2» – офіційний бродкастер ЛЧ в Україні, інтерв'ю для якого обов'язкове, читайте – прим.ред). Після нього минуло півгодини, я сходив у душ, переодягнувся, тут кажуть, що знову потрібно дати інтерв'ю. Я сказав, що вже відповідав на питання, й вважаю, що цього достатньо, навіщо це робити вдруге.

Я взагалі не звик, що до мене стільки уваги, але я навіть після такої напруженої гри, яка завершилася не на нашу користь, пішов до мікст-зони, коли попросили, щоправда, там уже в мене нічого не питали, адже в цей час давали інтерв'ю інші футболісти.

У підсумку, «сенсація» луснула як мильна бульбашка, адже давши одне обов'язкове флеш-інтерв'ю офіційному бродкастеру матчу від УЄФА згідно з Регламентом УЄФА Ліги чемпіонів 2015-18 (стаття 71 діяльність ЗМІ, параграф 71.01.d) Буяльський нічого і не порушував.

* фото В.Раснер

Copyright © 2016 FC Dynamo Kyiv

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер