Віталій ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ: «Миколаїв» буде серйозно налаштований, але далі пройде «Динамо»

Віталій ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ: «Миколаїв» буде серйозно налаштований, але далі пройде «Динамо»

- Ще 30-40 років тому, за часів радянського футболу, для команд вищої ліги було дуже непросто зустрічатися з представниками нижчих дивізіонів у рамках Кубка країни. Це вважався не дуже приємний жереб, оскільки ігри були дуже важкими. Для футболістів команд нижчого класу поєдинки з суперниками із вищої ліги були ледь не найважливішими в сезоні, й точно найпрестижнішими в кар'єрі. Тому і рахунок, і результат часто були непередбачуваними. Непоодинокими були випадки, коли слабші колективи вигравали у сильніших.

Зараз, думаю, хоча «Динамо» й перебуває не в найкращій формі, наша команда спокійно пройде далі, до фіналу.

- Чи стало для вас несподіванкою, що «Миколаїв», команда першої ліги, зайшла так далеко - до півфіналу?

- Ну чому? Це наслідок хорошої й навіть блискучої роботи головного тренера команди, адміністрації клубу й, звісно, самих футболістів, у яких була і є мета стати володарями Кубка України. Тому налаштовуватися вони мають дуже серйозно, але я думаю, що далі пройде «Динамо».

- Перед матчем багато розмов точиться навколо якості поля в Миколаєві. «Динамо» правильно зробило, що не стало переносити гру?

- Скажу, що поле однакове і для гостей, і для господарів. Але на поганих газонах, безумовно, грати дуже складно та неприємно.

- Кияни грають цей поєдинок через кілька днів після невдалої зустрічі з «Шахтарем». Це може якось позначитися на матчі в середу?

- Вважаю, з «Шахтарем» був потворний матч. Справа навіть не в тому, що він склався для нашої команди невдало, а у ставленні гравців. Адже матчі між «Шахтарем» та «Динамо» чи не єдині в нашому чемпіонаті, коли грають команди приблизно одного рівня. А цього разу кияни виглядали приреченими.

- Як вважаєте, в матчі з «Миколаєвом» Сергій Ребров проведе певну ротацію складу?

- На це питання відповісти не можу, оскільки такі рішення - це прерогатива головного тренера, вони перебувають лише у його компетенції. Граючи цей матч, він уже готує свою команду до наступного поєдинку чемпіонату України, тому він знає краще.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер