Віталій Лисицький: «У повну силу грати ще не можу»

У п’ятницю на стадіоні “Динамо” імені Валерія Лобановського молодіжна збірна України провела другий матч відбірного турніру чемпіонату Європи-2004. Суперником підопічних Анатолія Крощенка були грецькі однолітки. Двобій завершився бойовою нічиєю – 1:1. Вже на 10-й хвилині гості відкрили рахунок (Пападопулос), але за кілька хвилин півоборонець київського “Динамо” Віталій Лисицький ударом головою відновив статус-кво.

По закінченню матчу Віталій дав коментар офіційному сайту:

-Гра видалася рівною, адже команда Греції дуже пристойний суперник. Вважаю, ми повинні були перемагати, реалізуй бодай частину створених моментів.

Своїми діями на полі задоволений, але все ж грав не в повну силу. Все-таки далася взнаки довга відсутність на полі через травму.

-Рахунок по грі?
-Так. Але, лише в якійсь мірі. Нам по силам було сьогодні святкувати перемогу. На жаль, не вдалося. Тепер очікує важкий виїзд до Північної Ірландії, звідки необхідно привозити три очки. Тільки такий підсумок залишає нам надію на вихід з групи.