Вітання тренерам від Сидорчука та мотивація від Луческу

Вітання тренерам від Сидорчука та мотивація від Луческу

Перед вечірнім тренуванням до тренерського штабу з вітальними словами від імені всієї команди звернувся капітан Сергій Сидорчук

- Сьогодні (23 липня – Прим.) рівно два роки з нами новий тренерський штаб. Від імені команди хотів би висловити подяку, сказати «дякуємо», що ці два роки ми не проіснували, а прожили справжнім футбольним європейським життям. У цьому велика заслуга тренерського штабу, і ми від імені всієї команди хочемо висловити велику подяку. З надією, що будемо продовжувати й надалі.

У свою чергу, наставник «біло-синіх» Мірча Луческу також приготував мотиваційні слова для своїх підопічних.

- Ви вирішували завдання, у вас було велике бажання. Але, на жаль, не вистачало досвіду, і це було видно з результатів. Ми грали на рівних з усіма грандами, які були в нашій групі, і не тільки.

Нині цей досвід ви накопичили. Більшість із вас молоді гравці, якщо старатиметеся як команда, зможете досягти хороших результатів. Усе це можливе лише завдяки вашому єднанню, лише спільною метою. Індивідуально це дуже складно, але команда, в яку ви об'єдналися, – це найважливіший момент у розвитку.

Високий індивідуальний рівень футболіста дозволяє виграти одну гру, а досягати великих результатів та вигравати титули може лише єдина команда.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер