Володимир Бражко: «У нас є мета і мотивація на кожен матч»

Володимир Бражко: «У нас є мета і мотивація на кожен матч»

- Які враження від гри зі збірною Узбекистану?

- Є позитивні моменти, оскільки забив свій дебютний гол за молодіжну збірну, але є і негативні. Нам не вдалося здобути перемогу в цьому матчі і показати нашу гру, яку ми готували.

- Чим здивував суперник?

- Суперник нічим не здивував, ми знали, як вони будуть грати і що стандарти - це їхній козир, але втратили концентрацію на одному з них і пропустили гол.

- Як визначилися з тим, хто буде бити пенальті?

- Нам перед грою кажуть, хто буде виконувати пенальті та штрафні. Був вибір я або Олег Очеретько. Коли побачив, що суддя показує на точку, то сказав Олегу, що впевнений і хочу пробити.

- Як удалося переграти воротаря?

- Часто тренуюся бити одинадцятиметрові, цей стиль пенальті у мене добре відпрацьований. У чому полягає його таємниця, я поки не розповім.

- З огляду на те, що збірній не вдасться поборотися за перше місце на турнірі, які завдання на заключний поєдинок зі Словаччиною?

- Так, ми не можемо вже виграти турнір, але у нас мета і мотивація є на кожен матч. Ми будуємо свою гру через такі поєдинки і готуємося на відбірний етап. Хочемо показати нашу найкращу гру і довести, що минулі матчі були непорозумінням, і голосно грюкнути дверима за собою.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер