Владислав Дубінчак: «Буду робити все можливе, щоб стати основним гравцем»

Владислав Дубінчак: «Буду робити все можливе, щоб стати основним гравцем»

Захисник «Динамо» Владислав Дубінчак, який повернувся з оренди та готується до другої частини сезону у складі першої команди на зборі в Іспанії, в інтерв'ю клубним ЗМІ розповів про роботу на зборі, навантаженнях Мірчі Луческу та про те, як його прийняв рідний колектив:

- Очікував, що погода в Іспанії буде трохи кращою і теплішою, навіть у номерах трохи прохолодно. Але нічого страшного, коли йде робота, краще, щоб було холодно, ніж спекотно.

- Чи сильно зраділи, коли дізналися, що поїдете на збір із «Динамо»?

- Так звичайно. Вже вкотре намагаюся закріпитись у команді, дай боже, цього разу вийде. Прикладатиму для цього всі зусилля і робитиму все від мене залежне, щоб стати в «Динамо» основним гравцем.

- Чи відчуваєте відповідальність у зв'язку з тим, що маєте замінити Миколенко?

- Чув його теплі слова про мене, він також казав мені їх особисто, за що дякую. Я радий за Віталіка, що він перейшов у такий великий клуб, а я поступово закріплюватимуся в «Динамо». Звісно, ​​готовий до відповідальності. Я вже не молодий хлопець, у мене є певний досвід за плечима, тому, повторюся, робитиму все можливе, щоб закріпити місце у складі за собою.

- Як вас прийняв колектив після повернення?

- Тепло прийняв, хлопці, з якими дружу, зраділи. Але в команді є і старші хлопці, поступово налагоджую стосунки з усіма.

- У команди заплановано три збори, чи готові до такого навантаження?

- У нас немає вибору, потрібно робити те, що каже тренер, працювати і вичавлювати із себе максимум. Буде важко, але, гадаю, ми до цього готові.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер