Владислав Дубінчак: «Ми налаштовані взяти реванш за ту поразку в Житомирі»

Владислав Дубінчак: «Ми налаштовані взяти реванш за ту поразку в Житомирі»

Захисник «біло-синіх» поділився очікуваннями від наступного матчу команди проти «Полісся», а також розповів про помилки, яких динамівці припустилися у попередній грі з «Минаєм». 

- Поєдинок з «Минаєм» у підсумку вийшов складнішим, ніж ви могли собі уявити після першого тайму? 

- Вважаю, що в першому таймі ми добре зіграли – забили два голи, не дали супернику абсолютно нічого створити. Те, що гра давалася дуже легко, на початку другого тайму зіграло злий жарт – далася взнаки якась розслабленість. Але добре, що ми знову зібралися, у кінці забили третій м’яч та здобули три очки. 

- Якби у першому таймі реалізували більше моментів, цей гол у відповідь вже не повернув би інтригу в грі?

- Так, згоден. На жаль, у нас трохи присутня ця проблема – не реалізовуємо свої моменти. Але це футбол, ти можеш реалізовувати геть усі моменти. Якби так було, футбол, напевно, був би нецікавим. 

- Ви вже аналізували цей матч? У чому була помилка під час пропущеного м’яча? 

- Так. Під час передачі з флангу ми дуже глибоко сіли, центральна лінія не підстрахувала пас під себе – тому і пропустили. 

- Чи відчувалося, що це було догравання матчу, враховуючи, що навіть склади змінилися у порівнянні з груднем? 

- Ні, зовсім не відчувалось, адже ми зіграли лише одну хвилину. Підходили до цього матчу як до чергового туру чемпіонату. 

- Попереду матч з «Поліссям», яке у першому колі здобуло перемогу. Чим запам’ятався той поєдинок? 

- Хороша команда. Ми програли, тому зараз налаштовані взяти реванш за ту поразку в Житомирі. На мою думку, тоді ми самі втратили свій шанс виграти той матч, хоча все було в наших руках – ми вели в рахунку, граючи у більшості. Ми самі припустилися непотрібних помилок, через які програли той матч.