Владислав Дубінчак: «Не перемагали в чотирьох матчах, тож зараз немає куди відступати»

Владислав Дубінчак: «Не перемагали в чотирьох матчах, тож зараз немає куди відступати»

Захисник «Динамо» Владислав Дубінчак прокоментував переможний матч проти «Кривбасу» (2:0) та поділився емоціями від дебютного виклику до національної збірної.

- Перш за все, хочеться привітати тебе з дебютним викликом до національної збірної. Чи стало це для тебе несподіванкою?

- Дякую. Загалом, можна назвати й несподіванкою. Дуже радий, це велика подія для мене та моєї сім’ї, велика гордість, адже все своє свідоме життя мріяв про це. Зараз дуже щасливий та сповнений натхнення, сподіваюся виправдати довіру головного тренера.

- Як дізнався? Хтось із тренерського штабу подзвонив чи через клуб?

- Спілкувався зі старшими хлопцями, з тим же Ярмоленком, і, можна сказати, від нього почув першим. Спочатку поставився до його слів скептично, і повірив лише тоді, коли побачив список викликаних гравців. А потім і офіційний виклик до клубу прийшов.

- Сьогодні був перший матч після зміни тренера, зараз Олександр Шовковський – виконуючий обов’язки головного тренера. Що змінилося у тренувальному процесі та ментальному плані?

- Він зараз старається донести нам свою філософію. Кожного дня в нас теоретичні заняття, стараємося зрозуміти, що він хоче від нас. Сьогодні ви самі могли бачити, що саме змінилося у нашій грі, особливо що стосується ролі флангового захисника. Ми більше грали в центрі, в обороні, оскільки зараз нам потрібно набирати очки, здобувати перемоги, а показувати красиву гру – це поки на другому плані для нас.

- Наскільки важлива саме сьогоднішня перемога у Кривому Розі над одним із лідерів чемпіонату, особливо враховуючи доволі невдалий період, який був у нас перед цим?

- Так, не перемагали в чотирьох матчах, тож зараз уже відступати немає куди. Можна сказати, це був наш останній шанс проявити себе, отримати позитивні емоції та наблизитися до лідерів.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер