Владислав Дубінчак: «У другому таймі використали вільні зони, тому й перемогли»

Владислав Дубінчак: «У другому таймі використали вільні зони, тому й перемогли»

Захисник «Динамо» Владислав Дубінчак одразу після закінчення контрольного поєдинку з латвійською «Валмерією» поділився своєю думкою про гру:

- Вийшла хороша гра, особливо у другому таймі, перемогли. Насамкінець трохи розслабилися, адже працюємо під навантаженнями, відчували, що було важко. До перерви команда суперника нас добре пресингувала, але у другому таймі ми вирівняли гру, почали використовувати зони та вільний простір, тому й вдалося перемогти.

- Чи вивчаєте суперників на зборах, чи готуєтеся до них спеціально?

- Ні, ми працюємо за своєю програмою та граємо, з ким скажуть.

- Чи вдалося повною мірою реалізувати комбінації, які награєте у тренувальному процесі?

- Ми старалися їх виконувати, а наскільки добре це виходило, вирішить тренер, і ми це обговоримо на теоретичному занятті. Загалом, мені здається, здебільшого ми справлялися.

- Вам діставалося від суперників, ви кілька разів опинялися на газоні, вам надавали допомогу лікарі. Як зараз почуваєтеся?

- Мені знову дісталося у хворе місце. Але нічого страшного це футбол. Зараз почуваюся нормально, тож, думаю, все буде добре.

- Чи перемоги на зборах додають психологічної впевненості перед поновленням офіційних матчів чемпіонату?

- Звичайно. Ми маємо зберігати чемпіонський настрій, перемагати у кожному матчі. Повинні повернути собі чемпіонство цього сезону.

- У якій функціональній готовності перебуває команда? Наскільки ви вже готові до другої частини сезону?

- Наразі важко сказати, оскільки, як я вже сказав, працюємо під навантаженнями. У контрольних матчах вже граємо більше тайму, а це важкувато. Але в нас ще буде час на відпочинок, гадаю, ми підготуємося добре. У відсотках, думаю, команда готова на 75%, а решта 25 додадуться після відпочинку.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер