Владислав Кабаєв: «Динамо» буде прогресувати, а я - разом із ним!»

Владислав Кабаєв: «Динамо» буде прогресувати, а я - разом із ним!»

Новачок київського "Динамо" Владислав Кабаєв розповів про свій перехід до нашого клубу, перші враження від команди та завдання на новому етапі кар'єри.

 - Владе, 8 років тому ти дебютував в УПЛ у матчі проти київського "Динамо", а сьогодні підписав контракт із цим клубом. Можна сказати, що це доля?

- Мабуть! Багато юних футболістів мріють потрапити до топового клубу, гранда українського футболу, яким є київське "Динамо". Коли я вперше виходив на поле НСК "Олімпійський", навіть не міг подумати, що пізніше стану гравцем "Динамо". Тож дуже задоволений, що зараз маю можливість потрапити до такого великого клубу.

- Якою була твоя дитяча футбольна мрія?

- Коли я був ще школярем, ми їздили до Києва на екскурсії та ходили на старий "Олімпійський". Звісно, я хотів одного разу зіграти на цьому стадіоні, адже знав, які легенди виходили на це поле - Лобановський, Блохін, Шевченко. Зараз моя мрія здійснилася.

- З кого ти братимеш приклад у київському "Динамо"?

- Я не маю футбольних ідолів. Хотілося б показати свій футбол, в який я вмію грати, та ще більше прогресувати.

- У "Зорі" ти зіграв ледь не кожній позиції в атаці. Де тобі зручніше грати та на якій позиції ми побачимо справжнього Кабаєва?

- Мені зручніше грати і ліворуч, і в центрі, і на позиції нападника (усміхається). Де тренер поставить, там і гратиму. Мабуть, у "Динамо" гратиму зліва, втім, думаю, у нас із Містером буде діалог, і він зможе розкрити в мені нові якості.

- Чи розпочався вже процес твоєї адаптації в "Динамо"?

- Учора я приїжджав на базу та спілкувався з Містером, а також із футболістами. Усі дуже тепло мене прийняли. Багатьох хлопців, із якими ми грали в "Зорі" та збірній, я знаю. Багато є спільних знайомих. Проте все одно для мене це виклик. Нове місто, новий колектив, новий тренер, нова база. Хотілося б уже з сьогоднішнього дня включитися в роботу та якнайшвидше адаптуватися.