Владислав Кабаєв: «Стали до тренувань з новими емоціями, які переповнювали»

Владислав Кабаєв: «Стали до тренувань з новими емоціями, які переповнювали»

Під час планового медобстеження півзахисник «Динамо» Владислав Кабаєв розповів про вихід з відпустки та поділився враженнями від перших робочих днів:

- Місяць відпустки для мене – це задовго. Я відпочивав протягом двох тижнів, був у батьків в Одесі. Потім почав виконувати індивідуальну роботу, яку нам усім роздали тренери. Сумував за м’ячем за командою, за атмосферою. Кілька днів тому повернувся до Києва, грав у баскетбол, вперше спробував теніс, отримав позитивні емоції, можна його зробити своїм хобі. Більше часу приділяв сім’ї, побачився з хлопцями з команди. Ми повечеряли, обговорили відпустку, поділилися враженнями від того, хто де був.

А вчора ми вже усі разом стали до тренувань з новими емоціями, які переповнювали. Загалом, це був звичайний день після відпустки: під час заняття було багато бігової роботи й менше – з м’ячами, що футболісти не дуже люблять. Але ми розуміємо, що протягом найближчих днів закладатиметься фундамент, тож нормально до цього ставимося. У доброму гуморі будемо готуватися до наступного сезону.

- В Одесі було дуже небезпечно?

- Читав, що якраз сьогодні був ракетний обстріл. Батько живе у селі й нічого не чув. Протягом цих тижнів, коли я там був, на щастя, теж усе було спокійно. Але помітив, що людей в Одесі стало набагато менше. Це курортне місто, і зазвичай там влітку набагато більше містян та гостей. Тепер же пусто.

- Які враження від медогляду? Що особливого?

- Начебто, усе, як завжди, робимо повний «чек-ап» здоров’я, ґрунтовну перевірку, здаємо аналізи, це потрібна річ. Знатимемо, чого не вистачає в організмі, можливо, лікар випише якісь вітаміни. Регулярний медогляд – це обов’язково. Не дуже подобається рано вставати, але під час зборів доведеться звикати. Крім того, у мене маленька дитина, тож це вже звично.

- Чому будете приділяти увагу протягом найближчих двох тижнів у Києві?

- За стільки років у футболі я вже добре розумію, як закладається фундамент. Розумію, що ці дні буде багато бігової роботи. Вчора тренер сказав, що спочатку втягнемося у процес, потім більше працюватимемо з м’ячами. Пізніше, можливо, буде контрольна гра. У нас зараз багато людей, і тренери мають визначитися, хто поїде на збір.

- Чого очікуєте від майбутніх зборів в Австрії?

- Збори – це завжди важко – хоч у Туреччині, хоч в Австрії, хоч у Києві. Але ми проходимо через це кожного року, тож усе нормально. Маємо дуже добре підготуватися до майбутніх ігор і у чемпіонаті, і у Лізі чемпіонів. Перед «Динамо» завжди стоять найвищі завдання – виграти усе, що можна.

- Якою була ваша реакція на жеребкування та нашого суперника у другому кваліфікаційному раунді – сербський «Партизан»?

- Нормальна. Ми знаємо, що Сербія не дуже приємна для нас країна, але такий випав жереб. Чи будуть у них уболівальники, чи ні, не має великої різниці. Не хочу говорити гучні слова – усе покаже час та наші ігри. У нас є ще місяць, щоб підготуватися та підійти до цього протистояння у найкращих кондиціях.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер