Владислав Кабаєв: «У нас є мета, до якої ми йдемо»

Владислав Кабаєв: «У нас є мета, до якої ми йдемо»

Вінгер «Динамо» Владислав Кабаєв після перемоги над «Минаєм» (3:1) у 16 турі VBET Ліги поділився думками щодо психологічного стану команди, та розповів, що готовий зіграти на тій позиції, на якій потрібно для тренера.

- «Динамо» перемогло, однак у другому таймі мало певні проблеми, особливо після пропущеного м’яча. Чому так вийшло?

- Питання в психології. Коли гра в першому таймі вдається, багато моментів ти не реалізував, ти виходиш на другий тайм і як би ти не хотів, це тебе трохи розслабляє. Хоча ми з тренером обговорювали це, що треба забивати, скільки є можливостей. 

Але така перевага розслабляє, і коли ти виходиш після перерви й одразу пропускаєш – це б’є по психології, були вже такі матчі. Ти починаєш нервувати. У суперника один-два моменти, й одразу небезпека. Словом, тяжкувато давався другий тайм. Але нічого, головне – перемога. За будь-яку перемогу дають три очки, тож ми раді цій перемозі та крокуємо далі. 

- Матч починався з другої хвилини, нетипова історія…

- Насправді, ця хвилина не створила суттєвої різниці. Але мені здається, нам зіграло на руку те, що ми, по-перше, грали дома, по-друге погода була краще, адже тоді в Ужгороді йшов сніг, поле у гіршому стані. 

- Сьогодні на трибунах було небагато вболівальників у порівнянні з попередніми матчами. Це було відчутно?

- Так. Але можна зрозуміти, чому вболівальників було мало, адже сьогодні цілу ніч і день дощило. Ми вдячні вболівальникам, які приходять та підтримують нас. 

- Боротьба за чемпіонство триває? 

- Нічого не змінилося. Ми рухаємось крок за кроком. Наступна гра з «Поліссям» обіцяє бути дуже цікавою. Тож запрошуємо вболівальників. Рухаємось вперед, у нас є мета, до якої ми йдемо. 

- Сьогодні ви грали на позиції атакуючого півзахисника. Чи це далося вам легко? 

- Я вже грав на цій позиції і в «Зорі» під керівництвом Скрипника, і на зборах Олександр Шовковський мене награвав на цій позиції. У нас був з ним діалог на зборах, і я казав, що готовий там зіграти. Впродовж двох-трьох останніх тижнів я на цій позиції награвався, у нас було багато крайніх півзахисників. Вчора я сказав, що хочу спробувати. Моя заміна після першого тайму була запланована. Так, інші вимоги, але мені цікаво себе пробувати на різних позиціях. Якщо тренер мене побачив саме там – супер. 

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер