Владислав Ванат дебютував за національну збірну України

У понеділок, 12-го червня, головна команда країни провела товариський поєдинок проти збірної Німеччини, який відбувся у в Бремені на «Везерштадіоні».

Ця гра стала особливою для нападника «Динамо» Владислава Ваната, який дебютував за нашу збірну. Він вийшов на поле у другому таймі, замінивши на 65-й хвилині Артема Довбика.

Поєдинок завершився бойовою нічиєю 3:3. Наша збірна пропустила на початку зустрічі, коли відзначився Вольф, але у середині тайму змогла забити двічі  зусиллями Циганкова та Мудрика і вийти вперед.

У другій половині зустрічі наші хлопці забили ще один м’яч (дубль оформив Циганков), а ближче до фінального свистка німці спочатку скоротили відставання у рахунку (гол на рахунку Гавертца), а потім реалізували пенальті (Кімміх), тож у підсумку – нічия 3:3.