Владислав Дубінчак: «Буду робити все можливе, щоб грати в першій команді»

Владислав Дубінчак: «Буду робити все можливе, щоб грати в першій команді»

Після першого тренування динамівець поділився враженнями від початку роботи:

- Я дуже радий поверненню, оскільки протягом трьох останніх років був в оренді. Приємно побачити хлопців, тут багато моїх друзів, з якими ми грали в дублі, а зараз вони вже лідери основної команди «Динамо». Дуже радий, що нарешті, приєднаюся до них. Залишуся я в команді чи ні, вирішуватиме тренерський штаб.

- Раніше ви найбільше спілкувалися з Лєднєвим, Шапаренком, Поповим, Цітаішвілі, тепер ваша компанія, можливо, возз'єднається?

- Дай бог, щоб так і було. По-перше, потрібно залишитися в команді і закріпитися тут, тоді і компанія знову буде разом.

- Що б ви хотіли сказати вболівальникам?

- Що буду викладатися по максимуму і зі свого боку робити все можливе, щоб грати в першій команді, а тренерський штаб уже вирішить, чи готовий я допомогти команді, чи ні.

- Чи хотіли б приєднатися до хлопців, які зараз виступають на Євро-2020?

- Насамперед хочеться, щоб наша команда вийшла з групи, щоб усі мої друзі і збірна в цілому добре себе проявили, щоб піднялася трансферна вартість гравців, щоб вони були на виду. Звичайно, мені також хочеться туди потрапити, але про це поки що зарано говорити, спочатку треба проявити себе в «Динамо».

- Чи правда, що Луческу імпонує ваша гра, і він задоволений тим, як ви проявляли себе протягом останніх років?

- Я читав про це в інтернеті і розмовляв з агентом. Особисто від тренера я цього не чув, гадаю, коли ми з ним зустрінемося, поговоримо про це. Тоді буде ясно.

- Напевно, ви стежили за виступом «Динамо» в минулому сезоні. Наскільки змінилася гра команди в порівнянні з періодом, коли ви йшли в оренду?

- «Динамо» стало набагато агресивнішим, гравці більш згуртовані, вони стали краще пересуватися. Коли ми з «Дніпром-1» розбирали їхні гри перед нашими зустрічами, було видно, як команда компактно переміщується і дуже багато рухається. Мене дуже радує, що хлопці, з якими я грав у дублі, стали в цій команді лідерами і, так би мовити, «тягнуть» «Динамо».

- Як бачите свій прогрес за останні три сезони?

- Гадаю, мій прогрес став помітний у «Дніпрі-1». Це сильна команда, у ній є з ким грати, а до цього я виступав у колективах, які боролися за виживання, тому мені було складніше себе проявити - більше уваги йшло на те, щоб награтися і отримати ігровий досвід. А вже в «Дніпрі-1» я відчув себе по-іншому і показав хороший результат.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер