Вольова перемога «Літекса»

У неділю стартував чемпіонат Болгарії з футболу. Наш інтерес до цього турніру очевидний – у другій половині серпня на «Динамо» чекають дві зустрічі з «Літексом» за право кваліфікуватися до групового турніру Ліги Європи.

Майбутній суперник «Динамо» розпочав чемпіонат із домашньої перемоги над «Бероє» – 2:1. Щоправда, три очки чемпіону країни минулого сезону дісталися нелегко. Вже на п’ятій хвилині зустрічі гравець «Бероє» Ваня Дзаферович відкрив рахунок. У першому таймі всі спроби футболістів «Літекса» відігратися були безуспішними. Зате в другій половині зустрічі їхні зусилля були винагороджені. На 63-й хвилині Петр Занєв та на 77-й Деян Джерманович забили два м’ячі, які принесли «Літексу» перші три очки в чемпіонаті.

«Літекс» провів матч у наступному складі: Баривь’єра, Занєв, Бодуров, І.Міланов, Цвєтанов (Йєленкович, 51), Цвєтков, Попов, Янєв (Флорес, 45), Г.Міланов, Тодоров, Мірасема (Джерманович, 73).

Наступний поєдинок у чемпіонаті Болгарії «Літекс» проведе 13-го серпня проти «Раковські».