Володимир Бражко: «У другому таймі все пішло не за нашим планом»

Володимир Бражко: «У другому таймі все пішло не за нашим планом»

Півзахисник «Динамо» Володимир Бражко прокоментував виїзний поєдинок проти «Колоса» (1:1) в рамках 12-го туру чемпіонату України.

- У першому таймі зіграли добре – володіли ініціативою, забили гол, тримали м’яч. На другий тайм, напевно, вийшли трохи розслабленими, і якось усе пішло не за нашим планом – десь не добігли, не дотиснули… Загалом, на мій погляд, гра складалася добре для нас, лише результат підкачав.

- Вилучення сильно вплинуло на гру?

- В принципі, стало менше атак із нашого боку, більше потрібно було грати в обороні. Але при цьому мали моменти, аби вирвати перемогу. Тепер потрібно налаштовуватися на максимальний результат у кожному наступному поєдинку.

- Ваната підтримали чи, навпаки, критикували?

- Ніхто не критикував. Це футбол, із кожним може таке статися.

- Наскільки важко було грати за такої вітряної погоди?

- Вплинуло, звичайно, але нічого не поробиш і потрібно грати за будь-якої погоди.

- Здалося, що «Колос» активніше за нашу команду розпочав гру…

- Я би так не сказав. Вони спробували застосувати високий пресинг, але ми добре виходили з-під нього, взяли м’яч під свій контроль та в першому таймі загалом зіграли добре.

- У команди з Ковалівки це вже сьома нічия від початку сезону…

- Потрібно звертати увагу на свої результати. Ми не виграємо вже три матчі поспіль, а потрібно вигравати в кожному. Будемо робити тепер усе від себе залежне та віддаватися на полі в наступних поєдинках.

- Який загалом моральний стан у команді на тлі останніх результатів?

- Звичайно, позитивним його не назвеш. Ми розуміємо, скільки втрачено очок. Тож потрібно краще тренуватися, грати в матчах, і тоді все буде залежати лише від нас.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер