Володимир Шепелєв: «Моє бажання зараз - перемагати!»

Володимир Шепелєв: «Моє бажання зараз - перемагати!»

Півзахисник київського «Динамо» Володимир Шепелєв дав коментар після тренування команди, що відбулося у середу, 29 березня.

- Сьогодні команда знову тренувалася у новій спортивній залі. Які враження, чи звикли вже до неї?

- Зала зроблена дуже класна, сучасна, там багато тренажерів. У нас два тренери з фізпідготовки - ми робимо все, що вони кажуть. Є нові тренажери, яких не було у залі, в якій ми займалися раніше. Все демонструється, ми все виконуємо. Мені дуже подобається!

- Чи сильно відчувається втома, коли є і тренування у залі, і після нього робота на полі?

- Так, це виходить як збори. Зазвичай на зборах і у залі, і на полі тренуємося. А так під час чемпіонату ми зазвичай не робили, проте зараз ми граємо один раз на тиждень, тому є час на ці вправи.

- У найближчому турі «Динамо» зіграє зі «Львовом». Враховуючи, що у минулому матчі у нашої команди був невдалий результат і нам як завжди потрібна лише перемога, яке налаштування перед грою?

- Гравці завжди налаштовуються на матчі, проблеми з цим немає. Просто ми не очікували, що буде такий результат у чемпіонаті. Ми розраховували боротися за перше місце, а виходить, що у першій грі поступилися, потім ще. Звичайно, ти починаєш думати, шукати проблеми, їхні причини. Намагаєшся це все виправити, але коли знову у тебе це не виходить, то психологічно почуваєшся не дуже добре.

- Та все ж, задача команди одна - видати переможну серію та піднятися нагору таблиці?

- Звичайно, ми хочемо реабілітуватися за невдачі та постаратися витиснути максимум з усіх ігор, що залишилися. Тому що у нас є задача грати у єврокубках, потрапляти до Ліги чемпіонів. Це головне завдання, і за нього, на мою думку, можна поборотися.

- Більш особистісне питання. У цьому сезоні у команді з'явилася ще одна людина на твоїй позиції - Джастін Лонвейнк. Вже певний ви час тренуєтеся та граєте разом. Як тобі конкурувати з ним?

- Нормальна конкуренція, як і з усіма. Загалом, я зараз можу один матч зіграти опорником, другий вище, третій на фланзі. Це трошки незвично, але я завжди стараюся та буду старатися виконувати все, що від мене вимагає тренерський штаб.

За відчуттями, в яких ігрових аспектах ти переважаєш Джастіна, а в яких він тебе?

- Це більше бачить тренер, я про це сказати не можу. У чомусь краще він, у чомусь я. Це не настільки важливо. Важливо зараз - перемагати, це моє головне футбольне бажання.

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер