Друга нічия збірної U-21 (»Б») Павла Яковенка

Микола Морозюк

У вівторок удень, коли молодіжна збірна України готувалася до матчу за третє місце в турнірі пам'яті Валерія Лобановського, хлопці 1988-1989 років народження (команда "Б") провели товариський матч проти київської «Оболоні». Цей поєдинок, як і зіграний на день раніше матч із «Арсеналом», закінчився внічию, цього разу 1:1. У складі нашої збірної на 8-й хвилині відзначився Мартинюк. Подвоїти перевагу міг Ярмоленко, але на 70-й хвилині не реалізував пенальті. А за дванадцять хвилин до фінального свистка «пивовари» зрівняли рахунок. Автором результативного удару став Лень. Відзначимо, що команди грали два тайми по 40 хвилин. У складі нашої «молодіжки» на поле вийшли троє динамівців: Микола Морозюк, Роман Зозуля і Андрій Ярмоленко.

Збірна України (U-21) – «Оболонь» - 1:1

Збірна України (U-21): Каніболоцький, Морозюк, Євсеєв, Чеснаков, Селін, Голодюк, Коноплянка (Васин, 41), Зозуля (Ярмоленко, 41), Мартинюк, Міщенко, Кучеревський.

Голи: Мартинюк (8) – Лень (78).

На 70-й хвилині Ярмоленко не реалізував пенальті.