Друга перемога над японцями

Другий товариський матч між вихованцями «Динамо» і японської «Лопти» (футболісти 1994 року народження) не приніс успіху нашим гостям з Азії. Після поразки з рахунком 1:4, футболісти «Лопти» горіли бажанням узяти реванш у підопічних Сергія Журавльова. Але одного бажання виявилося мало.

Вже після першого тайму динамівці вигравали з рахунком 5:0. М'ячі у ворота японців влітали на різний смак, тоді як гості фактично нічого не створили біля володінь «Динамо». У складі нашої команди по голу на свій рахунок записали Ахлідін Ісраїлов, Дмитро Хльобас, Артем Фаворов, Ярослав Грідько та Борис Деревяго.

У другому таймі команду Сергія Журавльова змінили 12-річні динамівці – вихованці Валерія Кінашенка. Різниця в два роки дала про себе знати, і в другій половині матчу вже японці більше контролювали м'яча. На два голи «Лопти» динамівці відповіли результативним ударом Іллі Калмикова. Підсумковий рахунок – 6:2 на користь «Динамо».

До Японії делегація «Лопти» повертається 28-го березня.