Вукоєвич забиває Мальті, у Попова шансів немає

Троє динамівців-легіонерів у п’ятницю зіграли за національні збірні своїх країн. У розпалі кваліфікація Євро-2012, зараз кожен матч, кожне набране в ньому очко має для збірних величезне значення.

Хорватія на виїзді впевнено перемогла аутсайдера, Мальту – 3:1. Рахунок у матчі, на 11-й хвилині, відкрив Огнєн Вукоєвич! У групі F ситуація наступна: із 17 очками лідирує Греція, на один пункт менше в Хорватії. У жовтні відбудеться очна зустріч команд, яка багато в чому зумовить підсумкове становище.

Останні шанси кваліфікуватися на Євро-2012 втратила Македонія. У виїзному матчі з Росією все вирішив один м’яч, який забив Сємшов наприкінці першого тайму. У результаті македонці поступилися 0:1 й останні три матчі стануть для них формальністю. Горан Попов на московських «Лужниках» відіграв увесь матч

Виїзна перемога над Північною Ірландією 1:0 підвищила шанси Сербії в боротьбі за друге місце в групі. Мілош Нінкович вийшов у стартовому складі й був замінений на 74-й хвилині.