Як виступили орендовані динамівці у 17-му турі УПЛ

Одеський «Чорноморець», за який виступає орендований Владислав Калитвинцев, удома розійшовся нульовою нічиєю із луцькою «Волинню». Владислав вийшов на поле зі стартових хвилин та був замінений у другому таймі, на 76 хвилині. За цей час динамівець записав до свого пасиву попередження.

Також у складі «моряків» в основі з’явився на полі ще один орендований динамівець, Олександр Андрієвський. Він грав до самого фінального свистка.

Оскільки у цьому турі полтавська «Ворскла» зустрічалася із київським «Динамо», за умовами орендної угоди у поєдинку не зміг узяти участь нападник Дмитро Хльобас, який захищає кольори «біло-зелених». Гра ж у підсумку завершилася результативною нічиєю 2:2.

Нарешті, орендований динамівський форвард Роман Яремчук не зміг допомогти своїй команді «Олександрії» перемогти «Зірку» із Кропивницького. Роман провів на полі 78 хвилин, після чого був замінений. Завдяки забитим м’ячам Шендрика у першому таймі та Бацули у компенсований час, матч завершився внічию 1:1.