Юнацька ліга УЄФА. «Динамо» - «Спортинг»: інформація про квитки на матч

Юнацька ліга УЄФА. «Динамо» - «Спортинг»: інформація про квитки на матч

У четвер, 7 квітня, команда «Динамо» U19 проведе поєдинок 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА сезону 2021/22 проти лісабонського «Спортинга».

Матч відбудеться на стадіоні «Джулешті» у Бухаресті та розпочнеться о 15:00.

Для розміщення глядачів буде відкрита центральна трибуна на арені «Джулешті», квитки на яку можна придбати за посиланням.

Вартість квитка складає 0 лей (безкоштовно). Натомість можна зробити добровільне благодійне пожертвування у розмірі 10 лей (2 євро) або 20 лей (4 євро).

В одному замовленні можна обрати до чотирьох місць.

Усі зібрані кошти будуть спрямовані на фінансовий супровід і допомогу дітям-біженцям, які вимушені були покинути Україну разом зі своїми матерями, та були розміщені в Румунії:

- переселенці, які прибули з Чернівців і розміщені в Ізвору-Мурешулуй (30 осіб);

- переселенці з Києва та Київської області, розміщені в Келіменешті (30 осіб);

- переселенці з Одеси, розміщені в Бухаресті (30 осіб);

- переселенці з усіх регіонів України, розміщені в Тімішоарі (20 осіб).

Запрошуємо всіх українців, які проживають у Бухаресті або знайшли тимчасовий прихисток у Румунії, відвідати матч та підтримати динамівських юнаків, котрі залишаються єдиною командою з України у поточному єврокубковому сезоні.

Динамівці зроблять усе від себе залежне, аби в тяжкий для всієї країни воєнний час порадувати українців яскравою грою, здобути перемогу та продовжити гордо нести український стяг у наступних раундах європейського турніру!

Інші новини

Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер