Юнацька Ліга УЄФА. «Мідлсбро» – «Динамо». Представляємо суперника

Суперник дуже цікавий і, що найголовніше, напрочуд вольовий.

Ставши в минулому сезоні у своєму віці вперше чемпіоном Англії, юнаки з ФК «Мідлсбро» стартували восени 2015 року в єврокубковому змаганні, провівши дебютний поєдинок у Франції проти «Реймса». Гра для гостей могла завершитися повною катастрофою, оскільки по ходу матчу вони поступалися господарям із різницею в чотири голи (!). Але, до подиву 3,749 глядачів, британці остаточно не розвалилися, а, навпаки, зуміли зусиллями Кука, який зробив дубль, оформити поразку з рахунком 5:3 (забиті м'ячі у англійців: Каррі, 58, Кук, 69, 76, пен).

Гра-відповідь була не менш емоційною та інтригуючою. Ще за 15 хвилин до її завершення французи утримували безгольову нічию, яка повністю їх влаштовувала. Але «Мідлсбро», зібравши всі сили, спромігся у час, що залишився, не лише відіграти дефіцит у два м'ячі, але й розгромити суперника – 3:0 (Кук, 75, Мондал, 79, Чепмен, 90+5, пен)!

У другому раунді Юнацької Ліги УЄФА у двоматчевому протистоянні з італійським «Торіно» історія ледь не повторилася, щоправда, з точністю до навпаки.

У себе вдома наш майбутній суперник, забивши в останні 13 хвилин три голи, здобув перемогу – 3:0 (Мондал, 77, Коулсон, 84, Чепмен, 77).

У гостях до 63-ї хвилини англійці «горіли» 2:0, але спромоглися потім один гол відіграти, а наприкінці вкотре (!) навіть звести зустріч до нічиєї – 3:3 (Чепмен, 68, Паттісон, 87, Мондаль, 90+3), що дозволило їм вийти до плей-оф раунду, що складається з одного поєдинку, на київське «Динамо».

Загалом, просто необхідно зазначити, що дев'ять зі своїх голів юнаки «Мідлсбро» забили в останні 15 хвилин матчів. Найкращі бомбардири  Каллум Кук, Харрисон Чепмен та Джуніор Мондал. Усі вони забили по три м'ячі. Що стосується лідера «Боро», ним, безсумнівно, можна назвати центрального захисника Даеля Фрая. Він єдиний, хто залучається до першої команди «Мідлсбро», в нинішньому сезоні провівши за неї два матчі (по одному в Чемпіоншипі та Кубку Ліги).

На думку старшого тренера наших суперників Крейга Ліддла, здобуті перемоги ще більше розохотили гравців його команди: «Ми не хочемо, щоб наш шлях в Європі перервався. Ми хочемо пройти далі настільки, наскільки зможемо!»

Що ж, у майбутньому матчі з «Мідлсбро» динамівцям доведеться вирішити нелегке завдання, але на цьому етапі змагань легким поєдинок не може бути за визначенням.

Тримаємо кулаки за наших. Початок гри, за якою можна буде стежити в режимі онлайн на офіційному клубному сайті 9 лютого,  21.00 за київським часом.