Юссуф забиває майбутньому супернику «Динамо»

Команди провели два різних та насичених тайми в поєдинку 28-го туру чемпіонату України.

Наприкінці першої 45-хвилинки «Чорноморцю» вдалося забити, коли після прострілу Лео Матоса м'яча у власні ворота зрізав Павло Ксьонз.

Ще до завершення тайму антигероя епізоду замінив орендований «Металістом» у «Динамо» Айїла Юссуф (5 матчів, 1 гол), який і зрівняв рахунок. Нігерійський захисник поцілив у ворота одеситів на 52-й хвилині, коли влучним ударом головою спрямував м'яча в сітку воріт після навісу Алехандро Гомеса.

Таким чином, напередодні матчу в Києві «Чорноморець» втратив очки в чемпіонаті України, але все ж скоротив відставання від «Динамо» до трьох пунктів.

Нагадаємо, що півфінальний поєдинок Кубка України між «Динамо» та «Чорноморцем» відбудеться в середу, 7 травня, о 19:00 на стадіоні НСК «Олімпійський».