Забивні динамівці

Київські динамівці, віддані в оренду в різні команди, відзначилися забитими м'ячами за свої нові клуби.

Сьогодні «Палмейрас» приймав фіналіста Кубка Лібертадорес – «Флуміненсе». Нападник Клебер, вийшовши в стартовому складі, відзначився двома голами. На 34-й хвилині він виграв боротьбу у захисника і поцілив у ворота суперника головою, а незабаром після перерви також головою вдруге засмутив воротаря суперника. Як виявилось, цей гол став для «Палмейраса» переможним – підсумковий рахунок 3:1 на користь «Палмейраса».

Півзахисник Майкл також відзначив забитим м'ячем свій дебют в «Сантосі». На 45-й хвилині домашнього поєдинку проти «Греміо», за рахунку 0:1 на користь гостей, Майкл відгукнувся на навіс з правого флангу і точним ударом відновив статус-кво. Відзначимо, що матч так і закінчився внічию 1:1.

У складі київського «Арсеналу» готуються до старту сезону і футболісти «Динамо» Денис Олійник, Віталій Мандзюк і Євген Шмаков. Перші двоє відзначилися забитими м'ячами в контрольному матчі проти представника другої ліги – «Нафкома» з Ірпеня. «Арсенал» же переміг ірпенців з хокейним рахунком 7:3.