Засновник бренду Jacques Lemans завітав до тренувального табору динамівців

Засновник бренду Jacques Lemans завітав до тренувального табору динамівців

У день міжнародного товариського матчу з «Аль-Гіляль» на стадіон Jacques Lemans Arena, де проводився матч, завітав Альфред Рідль, засновник бренду Jacques Lemans, що займається виготовленням годинників.

Перед грою він поспілкувався з президентом «Динамо» Ігорем Суркісом та висловив бажання завітати до готелю динамівців, який, до речі, має назву, також присвячену виробництву годинників – Hotel die Zeit. Штаб-квартира та фабрика по виробництву цього відомого на весь світ австрійського бренду теж знаходиться у місті Санкт-Фрай-ан-дер-Глан, яке обрали місцем своїх зборів динамівців.

До готелю почесний гість завітав вже не з порожніми руками – всім гравцям «біло-синіх» він подарував годинники із спеціальної колекції бренду, присвяченої Лізі чемпіонів. Один із найвідоміших вихідців з федеральної землі Каринтія побажав динамівцям якомога швидше повернутися до цього найпрестижнішого клубного європейського турніру, додавши, що приїзд іменитого українського клубу є значною подією для регіону. Також представники бренду запропонували «Динамо» співпрацю, зазначивши, що вже виготовляли спеціальні колекції для багатьох відомих футбольних клубів, а також для УЄФА, розробивши серії, присвячені Лізі чемпіонів, Лізі Європи та Лізі Конференцій.