Збірна України U17 з динамівцями у складі розпочала еліт-раунду відбору ЧЄ-2024 з перемоги

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2007 року народження) розпочала боротьбу в еліт-раунді відбору Євро-2024 серед гравців до 17-ти років.

Нагадаємо, суперниками по групі «синьо-жовтих» в еліт-раунді є збірні Греції, Швейцарії та Словаччини.

Свій перший матч підопічні Юрія Мороза проводили проти господарів міні-турніру – греків. Старт вийшов успішним – Україна перемогла з рахунком 2:0. На 75-й хвилині динамівець Богдан Редушко з передачі Драгана відкрив рахунок, а пізніше Богданов реалізував пенальті.

У грі взяли участь четверо динамівців. Крім Редушка, який провів повний матч і відзначився переможним голом, у стартовому складі вийшли Дем’ян Третяк та Володимир Озимай (замінений на 89 хв), а Олексій Рибак з’явився на полі на 85-й хвилині. Крім них на турнір заявлений Павло Люсін.

Після першого туру Україна очолила групу. Свій наступний матч «синьо-жовті» проведуть 9 березня проти Швейцарії. Початок гри – о 14:00 за київським часом.