Збірна України (U-19) поступилася Норвегії

В Албанії триває кваліфікаційний раунд Євро-2019 (U-19) і юнацька збірна України з динамівцями в складі веде боротьбу за путівку на турнір.

Мінімально обігравши в першому матчі господарів з рахунком 1:0, у другому поєдинку було зафіксовано поразку - 1:2. З динамівців у грі взяли участь два нападники - Владислав Супряга і Євген Ісаєнко.

До 30-й хвилині норвежці забили двічі, а ще до кінця тайму був видалений з поля капітан українців Харжевський. Відіграти два м'ячі непросто навіть в повних складах, тому єдине, що зуміла зробити жовто-синя збірна - на 82-й хвилині забити зусиллями Ляха. В іншому ж, норвежці впевнено діяли до фінального свистка і довели рахунок до переможного.

Для продовження боротьби на Євро-2019 українцям в заключному матчі обов'язково потрібно обіграти Словаччину. Матч пройде у вівторок, 16 жовтня.