Жерсон Родрігес узяв участь у матчі збірної Люксембургу проти Катару

Команда Люксембургу в угорському місті Дебрецен на правах гостей зустрічалася з Катаром.

Матч завершився мінімальною перемогою номінальних господарів 1:0. А єдиний гол у матчі був забитий на початку першого тайму – на 13-й хвилині відзначився Мунтарі з передачі Ро-Ро. А у другому таймі катарці були близькими до того, аби збільшити рахунок, але удар Ро-Ро прийняв на себе каркас воріт.

Зазначимо, що Люксембург догравав матч у меншості, адже на 88-й хвилині друге попередження отримав Алдін Скендерович та був вилучений з поля.

Що стосується Жерсона Родрігеса, то динамівець розпочав гру в запасі та вийшов на поле після перерви, а саме на 70-й хвилині другого тайму замість Моріса Девілля. За відведений для нього ігровий час Родрігес додав гостроти в атаці, заробив та виконав кілька штрафних ударів та отримав жовту картку.

Відзначимо, що найближчим часом у команди Жерсона Родрігеса попереду ще два матчі. 27 березня - виїзний з Ірландією та 30 березня - домашній проти Португалії. Обидва відбудуться в рамках відбору на чемпіонат сівіту-2022.

Наразі в активі Родрігеса 31 матч за національну збірну своєї країни, у яких він забив 5 м'ячів.