Значне досягнення Огнєна Вукоєвича!

Нагадаємо, що вперше під прапори національної команди своєї країни Вукоєвича було покликано в 2007 році та провів прем'єрний поєдинок 16 жовтня проти Словаччини – 3:0. У цій товариській зустрічі він вийшов на заміну в перерві й, провівши у грі лише дві хвилини, забив свій перший гол. Після цього він дебютував за «картатих» й у відбірковому поєдинку чемпіонату Європи 2008 року з Македонією (2:0), з'явившись на полі замість Ніко Кранчара за 15 хвилин до завершення гри.

Оггі, як називають Вукоєвича товариші по збірній, захищав честь Хорватії у фінальних турнірах Євро-2008 та 2012, а також чемпіонату світу 2010 року в ПАР.

Бажаємо динамівцю не зупинятися на досягнутому й додати до проведеної півсотні як мінімум ще стільки ж матчів у футболці збірної своєї країни!