Благодійний матч до Дня пам'яті захисників України. Збірна ветеранів - Збірна акторів

У вівторок, 30 серпня, на «старій» базі київського «Динамо» на Нивках відбувся благодійний матч до Дня пам'яті захисників України. На поле вийшли збірна акторів країни та команда зірок українського футболу. Незважаючи на те, що з міркувань безпеки зустріч, усі кошти від проведення якої передадуть на потреби ЗСУ, пройшла без глядачів, поєдинок у прямому ефірі (початок — о 17:00) транслювався на YouTube-каналах Xsport та Динамо Київ.

У складі акторської братії під керівництвом тренера Богдана Бенюка зіграють: Андрій Джеджула, Валерій Сковронський, Остап Ступка, Валентин Касьян, Володимир Ращук, Арам Арзуманян, Артур Логай, Артемій Єгоров, Олександр Попов, Олег Загородній, Костянтин Косинський, Олександр Мельник, Володимир Гладкий та Костянтин Корецький.

Честь команди зірок українського футболу під керівництвом Юрія Максимова відстоюватимуть: Сергій Погорілий, Владислав Ващук, Едуард Цихмейструк, Володимир Єзерський, В'ячеслав Свідерський, Богдан Шершун, Євген Хачеріді, Віталій Самойлов, Олександр Романчук, Сергій Шищенко, Андрій Воробей, В'ячеслав Шевчук та Олег Собуцький.

30.08.2022, 17:18
Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер