ФК «Динамо» (Київ) допоміг з протезуванням військових

ФК «Динамо» (Київ) продовжує надавати різнобічну допомогу нашим військовим, які під час повномасштабного російського вторгнення боронять нашу землю від окупантів, захищаючи свободу та мирне життя у вільній, незалежній Україні.

Наш клуб своєчасно відгукується на запити українських захисників та забезпечує їх усім необхідним: технікою, медичним обладнанням, харчовими продуктами тощо. Сьогодні ФК «Динамо» (Київ) допоміг з організацією протезування військових. Клуб надав для проведення заходу приміщення манежу бази у Кончі-Заспі, роздягальні, забезпечив військових питною водою, перекусами, щоб вони почувалися комфортно, а також приємними подарунками.

На цьому позитивні емоції не закінчилися, адже ФК «Динамо» (Київ) підготував для наших героїв ще один сюрприз. Коли хлопці звикли до нового спорядження, до них завітали футболісти першої команди «Динамо» Андрій Ярмоленко, Віталій Буяльський, які відновлюються після травм, та Владислав Дубінчак.

Не залишився осторонь цього заходу і спонсор ФК «Динамо» (Київ) – компанія New Balance, яка подарувала кожному військовому зручне спортивне взуття.

22.03.2024, 15:59
Титульний партнер
Технічний партнер