Ігорю Суркісу - 64! Вітаємо!

Шановний Ігоре Михайловичу!

Цього дня прийміть від усієї динамівської родини найщиріші вітання та найсердечніші побажання для Вас і Вашої родини!

«Динамо» − це ваше серце та душа, тому складно уявити, скількох фізичних і емоційних зусиль Вам коштує постійне піклування про добробут команди та всього Клубу. Кожен, хто працює поруч із Вами, бачить та відчуває, з якою неймовірною відданістю та завзятістю Ви втілюєте свою футбольну місію.

«Динамо» − це справа Вашого життя. Ваша відданість і любов до рідного Клубу не знає меж, Ви вкладаєте у «Динамо» безліч сил і часу, завдяки чому наша команда активно розвивається, ставить перед собою лише найвищі цілі та відкриває нові горизонти футбольних перспектив. Ваша непохитна віра в майбутнє команди заряджає та надихає кожного з нас. 

Багато років тому ви пов'язали своє життя з київським «Динамо» і, як справжній фанат футболу, присвячуєте Клубу всього себе, незважаючи на будь-які труднощі, що виникають на шляху до успіху. 

А тепер − ще й докладаєте максимальних зусиль, щоб допомогти Україні вистояти перед російською навалою та вийти переможцем із цієї війни за свободу та незалежність. 

Нехай Вам завжди вистачає енергії та натхнення, мудрості та дипломатичності, віри в світле майбутнє та оптимізму − заради подальшого розвитку не тільки київського «Динамо», а й усього українського футболу.

Нехай Вас і Вашу родину завжди супроводжують мир, любов, щастя, добробут і процвітання! Міцного здоров'я та звершень у Ваших благородних справах! Нехай Ваші плани якнайшвидше втілюються в життя, а улюблена команда тішить яскравою грою та впевненими перемогами!

Колектив ФК «Динамо» Київ

22.11.2022, 10:15
Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер