Конкретне завдання – підтримати людей та громади. Звернення Володимира Зеленського 20.06.2024

«Провів сьогодні засідання Ставки, присвячене передусім захисту енергетики від російських ударів та захисту наших людей від наслідків російського енерготерору. Конкретні рішення:

- Уряду доручено негайно представити програму для стимулювання в Україні встановлення сонячної генерації та накопичувачів енергії, максимально сприятливу програму. Щоб це був за легкістю аналог програми «5-7-9», але відсоток – нуль річних у гривні для громадян.

- Чіткий план добудови всіх захисних споруд для енергетики, і щодо кожного такого об’єкта – чіткий термін завершення робіт. Треба пришвидшуватись виконавцям на кожному рівні.

- На всіх громадських і адміністративних об’єктах у країні, на всіх об’єктах критичної інфраструктури потрібні відповідні альтернативні джерела енергозабезпечення.

- Держава буде й надалі працювати для створення нової енергогенерації, нових децентралізованих енергетичних потужностей. Мають бути затверджені конкретні проєкти та представлені терміни виконання щодо кожного з них.

- Держава повинна значно активніше стимулювати будівництво нових балансувальних та маневрових потужностей для енергетики. Це процес достатньо складний в умовах війни, але маємо реалізувати, як реалізували вже багато важких проєктів».

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 848-го дня війни.

21.06.2024, 09:37
Титульний партнер
Технічний партнер