Матч за мир! Зупинимо війну! ЧФР 1907 Клуж - Динамо. Анонс

У рамках серії благодійних матчів у Європі київське «Динамо» зустрінеться з румунським клубом «ЧФР 1907 Клуж».

Ця гра відбудеться 20 квітня у місті Клуж-Напока на стадіоні Stadionul Dr. Constantin Rădulescu. Стартовий свисток прозвучить о 21:30 (місцевий час збігається з київським).

Відвідування матчу «ЧФР 1907 Клуж» - «Динамо» для українських біженців є безкоштовним.

Отримати безкоштовний квиток на матч можна у квиткових касах арени Stadionul Dr. Constantin Rădulescu за умови пред'явлення документу, що засвідчує особу громадянина України.

Розклад роботи квиткових кас: вівторок - 12:00 - 16:00, середа - 12:00 - 21:30.

Метою цього матчу, як і інших, які «біло-сині» проведуть у рамках європейського турне, є інформування широких мас про жахи жорстокої війни, розв'язаної росією на території України, а також залучення допомоги світової спільноти нашій країні. Усі кошти, отримані від реалізації квитків, будуть спрямовані на допомогу українцям, які постраждали від війни з російським агресором.

Румунія, на території якої відбудеться матч, від початку повномасштабної війни росії проти України виявила солідарність з українським народом, підтримала європейський вектор України, розгорнувши широку програму гуманітарної допомоги нашій державі. За даними ООН станом на початок квітня, Румунія прийняла майже 700 тисяч біженців із України. Саме в Румунії нині базується та готується до благодійних матчів «Динамо».

Серія благодійних матчів київського «Динамо» під гаслом «Матч за мир! Зупинимо війну!» стала можливою завдяки підтримці УЄФА, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства соціальної політики України та Міністерства закордонних справ України.

Трансляція матчу відбудеться на телеканалах 2+2, 1+1 International, 1+1 video, Динамо Київ TV, Київстар ТВ, Vodafone TV, YouTube-каналах Динамо Київ та Footballhub.

16.04.2022, 18:21
Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер