Робимо все, щоб отримати ще більше ефективної та сучасної зброї – звернення Президента України

Бажаю здоровʼя, шановні українці!

Коротко звітую про тиждень, що минає.

Найперше хочу подякувати всім нашим бійцям, які надзвичайно хоробро – а в найгарячіших точках фронту просто-таки надлюдськими зусиллями – стримують ворога.

Російська армія не змінить своєї тактики. Окупанти знають, що програють українцям у прямих боях, поступаються у майстерності, і тому ворог робить таку ставку на артилерію й тотальні обстріли.

Вони намагаються зруйнувати все перед собою та зайти на руїни. І я вдячний кожному й кожній, хто і в таких умовах все ж стримує окупантів на Донбасі, на Харківщині, на Миколаївському напрямку – всюди, де зараз найгостріше протистояння.

За цей тиждень Збройні Сили України та наша розвідка досягли потужних результатів у знищенні логістики російської армії, тилових баз окупантів. І кожен удар по складах боєприпасів ворога, по їхніх командних пунктах, по скупченнях російської техніки рятує життя всіх нас, життя українських військових і цивільних.

Звичайно, я дякую партнерам – усім, хто постачає Україні необхідну зброю. Зокрема, цього тижня був погоджений черговий пакет підтримки від Сполучених Штатів, який містить і боєприпаси для «Хаймарсів». Дуже дякую. Усі вони застосовуються максимально точно та з користю для загальної стратегії нашої оборони. Робимо все, щоб отримати ще більше ефективної та сучасної зброї.

06.08.2022, 23:35
Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер