Якщо окупанти думають, що Лиман чи Сєвєродонецьк будуть їхніми, то вони помиляються – звернення Президента України

Незламний народе нашої найсміливішої країни!

Усі наші захисники й захисниці!

Сьогодні хочу розпочати це звернення зі слів подяки всім, хто працює в екстреній медичній допомозі. Сьогодні їхнє професійне свято. Це люди справді незламні, справді сміливі, справді віддані добрій справі.

Неможливо навіть порахувати, скільки життів врятували працівники «екстренки». Якими б не були умови, яким би не був час, вони завжди виконують свою роботу.

Я вдячний кожному й кожній за справді швидку допомогу та реально самовіддану роботу. Вдячний за роботу в час пандемії. Вдячний, що зараз, у час повномасштабної війни, люди мають доступ до швидкої і в районах бойових дій. Вдячний за справжній героїзм, який проявляється всюди, який проявляють і фельдшери, і водії.

На жаль, ця війна забрала й життя тих, хто робив усе, щоб урятувати інших. Вічна їм памʼять!

Сьогодні представники нашої держави – Прем’єр-міністр і міністр охорони здоровʼя – вручили нагороди працівникам екстреної медичної допомоги. І це той мінімум, який держава може зробити, щоб відзначити те, що вони роблять.

Але обов’язково буде й максимум. До цієї війни, до 24 лютого, ми робили все, щоб підняти забезпечення «екстренки» та її працівників на достойний рівень. І ми обовʼязково продовжимо цю політику, коли дійдемо до миру для нашої країни.

Провів сьогодні нараду з Кабінетом Міністрів. Заслухав доповіді з широкого кола питань. Очікую від урядовців більшої активності. Зокрема, щодо подолання дефіциту пального, який утворився через російські удари по нафтопереробному заводу в Кременчуку і по нафтобазах у різних регіонах держави. І щодо забезпечення робочих місць для наших людей. І щодо інших важливих економічних питань.

28.05.2022, 00:27
Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер