Звернення Президента України Володимира Зеленського до учасників благодійного телемарафону Embrace Ukraine – #StrivingTogether

За декілька днів до історичного рішення Європейського Союзу щодо надання Україні статусу кандидата в Амстердамі відбувся благодійний телемарафон Embrace Ukraine – #StrivingTogether. 

Одним із партнерів і спонсорів міжнародного заходу виступив Футбольний клуб «Динамо» Київ.

Популярні європейські виконавці, серед яких – зірки Євробачення Conchita Wurst, Emmelie de Forest, Blind Channel, S10, Malik Harris, Jeangu Macrooy, Kalush Orchestra, Jamala, Ruslana і VERKA SERDUCHKA, звернулися до багатомільйонної аудиторії з закликом підтримати європейське майбутнє України. 

Окрім того, у рамках міжнародного телемарафону проходив збір коштів на придбання рентген-апаратів С-арки для закладів охорони здоров’я, що надають допомогу пораненим та постраждалим унаслідок повномасштабної війни рф в Україні. Доєднатися до збору коштів можна на платформі UNITED24 за посиланням.

До телемарафону Embrace Ukraine – #StrivingTogether, який транслювався одночасно у 15-ти країнах, доєднався президент України Володимир Зеленський. Очільник держави звернувся до світової спільноти з промовою, в якій подякував за підтримку України та наголосив на необхідності об'єднання Європи, адже у війні з росією українці ціною власних життів виборюють європейські демократичні цінності, вільне та незалежне майбутнє.

«Я впевнений, що ні в кого немає сумнівів, що Україна має отримати позитивне рішення. Ми на це заслужили! І заслужили не тільки нашою сміливістю та боротьбою за свободу. Я вдячний усім, хто підтримує нас. Дякую тобі за цю щирість, Амстердаме!» - сказав Володимир Зеленський.

22.06.2022, 13:30
Титульний партнер
Технічний партнер
Офіційний партнер